Jedziemy do Pilzna!

ZNÓW ZAPUNKTOWAĆ !

Po pierwszej porażce w minionym sezonie, podopieczni Bogusława Sierżęgi w siódmej kolejce IV ligi podkarpackiej podejmować będą w Pilźnie miejscowy Rzemieślnik. Nasz najbliższy rywal, po dotychczasowych spotkaniach, plasuje się na wysokiej 3.pozycji w tabeli ligowej mając na koncie 13 zgromadzonych punktów.

Do najbliższego spotkania, nasza drużyna podchodzić będzie już z troszkę chłodniejszą głową. Seria naszej drużyny pięciu spotkań bez porażki została przerwana, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby budować nową!. Zespół Wiązownicy na pewno będzie chciał się zrehabilitować za porażkę przed tygodniem i z bardzo ciężkiego terenu w Pilźnie przywieść punkty!

Wszystkich kibiców bardzo serdecznie zapraszamy w sobotę do Pilzna na godzinę 17:00! DO BOJU KS!

Przypuszczalny skład: Michałowicz - Bartnik, Luft, Kubas, Cach - Gwóźdź, Fedor, Lorenc, Soczek, Pawlak - Hołub Rezerwa: Wojtyna, Mazur, Sierżęga, Sobczak