Do Nowej Dęby po komplet punktów !

DOBRZE ZAGRAĆ I WYGRAĆ !!

Po remisie z Czarnymi, wszyscy w Wiązownicy na pewno czują lekki nie dosyt. Bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu, ale brak skuteczności i błąd indywidualny pozbawił naszą drużynę dwóch punktów i musieliśmy zadowolić się drugim w tym sezonie remisem.

Nasz jutrzejszy rywal, po dwóch kolejkach ma na swoim koncie cztery punkty. W pierwszej kolejce ... przegrał (0:1), ale spotkanie zostało zweryfikowane na walkower bo w drużynie Głogovii wystąpił nie uprawniony zawodnik. Tydzień temu w Tuczempach, Stal zremisowała bezbramkowo z Piastem.

W jutrzejszym spotkaniu, celem będzie nie wątpliwie zwycięstwo. Po pierwszych dwóch spotkaniach wszyscy jesteśmy bardzo optymistycznie nastawieni i mamy nadzieje że w sobotę wieczorem będziemy mogli dopisać na swoje konto trzy oczka.

Trener Bogusław Sierżęga będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodników!

Najwierniejszych kibiców bardzo serdecznie zapraszamy do Nowej Dęby na godzinę 15:00!  Wyjazd ze stadionu o 12:00!

Przypuszczalny skład: Michałowicz - Bartnik, Luft, Kubas, Cach - Fedor, Sierżęga, Lorenc, Soczek, Pawlak - Hołub Rezerwa: Wojtyna, Gwóźdź, Sobczak, Mazur