DERBY! - HIT RUNDY! - WSZYSCY DO SIENIAWY!

Przed nami kolejne Derby, które odbędą się na stadionie w Sieniawie. W nich faworytem może wydawać się Sokół, który po 10 rozegranych kolejkach zajmuje pozycję lidera, ale tak naprawdę w derbach nie ma faworytów. My mamy nadzieję, że po 90 minutach walki, która niewątpliwie nas czeka, wszyscy razem będziemy mogli znów zaśpiewać "Derby są nasze"! Podobnie jak pół roku temu na ostatnich derbach, kiedy to Wiązownica wygrała wtedy na własnym stadionie z Sokołem 2-1, a bramki dla naszej drużyny strzelili wtedy Kacper Rop oraz Adrian Mołdoch, który jutro wybiegnie na boisko w koszulce.. naszego przeciwnika. Wszyscy zawodnicy z kadry trenera KS-u - Walerija Sokolenki, są gotowi, w pełni zdrowi i będą mogli wystąpić w tym ważnym spotkaniu.

Bilans Sokoła w tym sezonie po 10.kolejkach jest bardzo dobry. Zgromadzili oni bowiem aż 26 punktów, 8 meczy wygrywając oraz dwa remisując. W poprzedniej kolejce nasz rywal zremisował w Pilźnie 2:2, choć jeszcze do 84 minuty przegrywał 2:0. Nasza drużyna zaś po ciężkim spotkaniu wygrała u siebie z Unią Nowa Sarzyna, dzięki czemu znów jest na podium. Strata Wiązownicy do Sokoła na dzień dzisiejszy wynosi 5 punktów. Szykuję się nam więc nie tylko mecz derbowy, ale także nie zwykle ważny dla sytuacji w tabeli!

Jaką Wiązownice oglądać będziemy w niedzielę? Każdy na pewno chce zwycięstwa, ale żeby tak się stało również i ty musisz nam w tym pomóc i w niedzielę zjawić się w Sieniawie!

Pół roku temu zwyciężyliśmy, wierzymy że w niedzielę również tak się stanie i po 90 minutach kolejny raz świętować będziemy mogli zwycięstwo Wiązownicy nad Sieniawą!

A dzisiejszą zapowiedź meczu zakończymy nietypowo. Tym razem mecz jest szczególny, najważniejszy dla każdego kibica Wiązownicy. Zakończymy więc znanym cytatem, który nosi się po naszej szatni:

"Osobno nie osiągniemy, Razem możemy przenosić góry"