CHEMART nowym sponsorem KS-u Wiązownica !

CHEMART nowym sponsorem KS-u Wiązownica !

Krakowska Firma CHEMART została sponsorem KS-u Wiązownica! Logo firmy pojawi się na nowych koszulkach naszych zawodników. Na czele firmy stoi Artur Lewandowski, bliski przyjaciel naszego prezesa, który postanowił pomóc naszemu klubowi w walce o III ligę !

CHEMART INTERNATIONAL TRADER od 2002 roku dostarcza surowce do producentów napojów, żywności, kosmetyków, chemii przemysłowej, farmacji, odżywek oraz suplementów diety. Zaufanie klientów zdobyła poprzez połączenie podejścia biznesowego, profesjonalizmu jak i budowania długoterminowych partnerskich relacji.

Główni klienci to zarówno światowe marki spotykane na półkach sieci handlowych, lokalnych sklepów i aptek oraz lokalni producenci. Przedstawiciele firmy są obecni na targach spożywczych na całym świecie obserwując aktualne trendy w zdrowym żywieniu co owocuje z importem i dystrybucją surowców spożywczych w Polsce i Europie Środkowej. Mamy nadzieję, że współpraca zaowocuje wieloma sukcesami zarówno w promocji naszego Partnera jak sportowymi wynikami klubu KS Wiązownica.

 worker-image                                        Image result for Chemart

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości