Cenny remis z Wisłoką!

W meczu 16.kolejki IV ligi podkarpackiej drużyna Walerija Sokolenki po bardzo ciekawym i widowiskowym meczu bezbramkowo zremisowała na własnym boisku z Wisłoką Dębica. Mocno osłabiona dzisiaj drużyna Wiązownicy bez kontuzjowanych Łukasza Gwoździa i Pawła Dziedzica oraz pauzującego za czerwoną kartkę Sebastiana Pawlaka przystępowała do tego spotkania w zasadzie gołą jedenastką i dwoma juniorami na ławce rezerwowych. Lepszym zespołem z gry była Wisłoka, ale dobrze zorganizowana drużyna Wiązownicy nie dała sobie strzelić gola i zdobyła bardzo cenny punkt. Warto dodać, że dziś mija dokładnie rok, od kiedy jesteśmy nie pokonani na własnym boisku! BRAWO PANOWIE!

KS WIĄZOWNICA 0:0 Wisłoka Dębica

KS: Michałowicz - Kubas, Sokolenko, Fedor, Bartnik - Halejcio, Świst, Daniel, Soczek, Michalik - Rop

WISŁOKA: Dybski - Król, Nabożny, Hus, Wójcik - Bożek (87' P.Guzik), Maik, Motyka, Łanucha, Ślęczka (82' Paterak) - Szewczyk (75' Konik)

Żółte Kartki: Fedor, 2x Kubas, Michałowicz