Bardzo ważne spotkanie! KS-Unia

PODEJMUJEMY BENIAMINKA!

Już jutro, w niedzielne popołudnie o godzinie 16:00 nasza drużyna rozegra swoje kolejne spotkanie ligowe. Tym razem w meczu 10.kolejki ligowej podopieczni Walerija Sokolenki podejmować będą na własnym stadionie beniaminka i 10.drużynę ligowej tabeli - Unię Nowa Sarzyna. W poprzedniej kolejce nasz jutrzejszy rywal przegrał u siebie z Rzemieślnikiem Pilzno 0:4, zaś nasza drużyna podzieliła się punktami z LKS-em Pisarowce bezbramkowo remisując. Po 9.kolejkach Wiązownica plasuje się na 4.pozycji w tabeli ligowej, mając nad Unią 6 punktów przewagi. Patrząc na dzisiejsze wyniki tej kolejki, dla naszego zespołu będzie to bardzo istotne i ważne spotkanie. W tabeli robi się duży ścisk a przy jutrzejszym zwycięstwie zanotowalibyśmy awans w tabeli na pozycję nr.3 i zbliżylibyśmy się do lidera na 4pkt.

Zapraszamy wszystkich sympatyków na jutrzejsze spotkanie!

Początek meczu o godzinie 16:00, stadion w Wiązownicy

Będziemy również relacjonować wynik live na naszym fan-page'u na Facebook'u!